Jste na stránce: Základní škola Archiv Články

Zpět na výpis článků

Školní liga má za sebou 4. kolo, které nabídlo TOP zápasy

Populární liga ve fotbale na naší škole má za sebou už 4. kolo. A v něm se utkala družstva, která si brousí zuby na celkové prvenství. Velmi mě pak těší, že některé zápasy mají opravdu skvělou atmosféru, kterou vytváří ostatní žáci, kteří zápasy sledují…

Tím nejzajímavějším zápasem ve 4. kole bylo určitě sportovní střetnutí mezi 9. B a 8. C. A právě tento zápas přitáhl do tělocvičny velké množství fanoušků, kteří chtěli podpořit kamarády na hřišti. Souboj nabídl skvělé sportovní výkony z obou stran.

Osmáci dlouho odolávali, ale přesto byli nakonec úspěšnější deváťáci z „béčka“, kteří vyhráli 7:4. Velkou zásluhu pak na tom má výkon nejlepšího střelce Marka Georgiovského (9.B), který v tomto duelu nasázel rovnou pět branek. Třída 9.B tak zatím drží druhé místo.

Další zápas mezi 8.D a 9.A přinesl možná až překvapivě vyrovnaný poločas, který skončil nerozhodně. Výsledek byl překvapivý i proto, že deváťáci z „áčka“ zatím předvádí dominantní výkony. A to se ukázalo v druhém poločase. Třída 9.A nakonec vyhrála 12:3, takže je prozatímním lídrem tabulky.

Mladší fotbalisti předvádí stále lepší výkony

Parádně vyrovnanou partii odehráli „šesťáci“ proti 9.C, kteří poměrně hezky se staršími kluky drželi krok. V koncovce však byli už méně úspěšní a zápas nám skončil 11:6 ve prospěch 9.C. I tak ale chci mladší kluky pochválit za velkou vůli a chuť se starším žákům vyrovnat. Palec nahoru!

V utkání 7.AC proti 9.D zazářil kanonýr Matěj Cviček (9.D), který nastřílel 8 branek. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 12:4 ve prospěch 9.D. Ale zase: mladší kluci do toho dali maximum, takže si zaslouží také velké uznání.

Aktuálně nejlepším střelcem ligy je Marek Georgiovský z 9.B, který dokázal nastřílet za čtyři kola 21 branek. Přesto by měl být na pozoru, protože hned v závěsu je „rozjetý vlak“ se jménem Matěj Cviček (9.D), kterému se již podařilo nastřílet 20 branek. Kdo si nakonec na hlavu posadí korunu pro krále střelců? To se teprve uvidí!

Děkuji všem hráčům za nasazení a předvedenou fair play hru.