Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Both sides previous revision Předchozí verze
stranky_trid:zemepis_8.b [2020/03/26 06:47]
mkrizkova
stranky_trid:zemepis_8.b [2020/03/27 07:56] (aktuální)
mkrizkova
Řádek 10: Řádek 10:
 K dnešnímu dni mi přišly emaily pouze od 10 z vás. Kdo tedy neposlal fotku úkolů z minulých hodin, pošlete mi je na školní mail. K dnešnímu dni mi přišly emaily pouze od 10 z vás. Kdo tedy neposlal fotku úkolů z minulých hodin, pošlete mi je na školní mail.
  
-Dobrý den, dnes spojíte části Prahy s významnými místy, které se tam nacházejí. {{:​stranky_trid:​praha.pdf|}} tento soubor si buď vytisknete nebo přepíšete a spojíte pojmy ve sloupečcích. Koukněte aspoň na část videa: https://​www.youtube.com/​watch?​v=97nQUmyDyNE ​+Dobrý den, dnes spojíte části Prahy s významnými místy, které se tam nacházejí, podle vlastních znalostí nebo s pomocí internetu. {{:​stranky_trid:​praha.pdf|}} tento soubor si buď vytisknete nebo přepíšete a spojíte pojmy ve sloupečcích. Koukněte aspoň na část videa: https://​www.youtube.com/​watch?​v=97nQUmyDyNE ​
  a následně vypište 8 historických památek v Praze. ​  a následně vypište 8 historických památek v Praze. ​
  
 Pokud byste měli dotaz nebo s čímkoliv problém, napište mi na mkrizkova@zsdobra.cz a vyřešíme to :). Pokud byste měli dotaz nebo s čímkoliv problém, napište mi na mkrizkova@zsdobra.cz a vyřešíme to :).
  
 
/var/www/html/wiki/data/pages/stranky_trid/zemepis_8.b.txt · Poslední úprava: 2020/03/27 07:56 autor: mkrizkova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki