Učivo na týden 1.-5. 6. 2020

Pátek 5. 6. 2020

Tak a je tady opět pátek.

Čj:

Ve slabikáři se dnes dostanete k pasování na čtenáře. Měl to být pro Vás slavnostní okamžik, ale takto se nedá nic dělat. Pročtěte si dvojstranu 98, 99 a zkuste si doma vybrat nějakou hezkou knihu, kterou začnete číst. Od mnohých už vím, že již dávno mají a čtou si jen tak pro radost.

Písanka dnes velké písmeno Ř na straně 36 a na straně 37 jen jednou opět vyzkoušíte psát slova. Zkuste samostatně. Bez pomoci rodičů.

Čtvrtek 4. 6. 2020

Krásné dobré ráno.

Čj:

Slabikář strana 96. Dozvíte se něco zajímavého o bělásku zelném.

V písance budeme přeskakovat strany. Tak, abychom se věnovali většinou jen novým písmenkům. Strana 35.

M:

Dnes Vás opět prosím o spolupráci. Děti nechejte pracovat naprosto samostatně. Zkuste mi změřit přibližný čas, jak dlouho jim trvalo souhrnné opakování. Poslední strana učebnice. Opravdu jim ani nic neraďte, nečtěte zadání, nic. A opět Vás prosím o zaslání zprávičky.

Prv:

Strana 43

Středa 3. 6. 2020

Krásné dobré ráno.

Čj:

Strana 95.

Písanka strana 31. Na straně 32 zkuste nechat děti naprosto samostatně, ať zkusí přepsat slova u obrázků. Zkuste mi tam vepsat počet chyb, které děti udělaly.

M:

Strana 31

Úterý 2. 6. 2020

Krásné dobré ráno.

Moc prosím zase o vyzvednutí posledních dílů matematiky a písanky u paní školnice. Můžete kdykoliv tento týden, paní školnice tam bývá od té 7 hodiny do té 14h. V případě, že by někomu nevyhovovalo, prosím, kontaktujte buď přímo paní školnici, nebo mě, já už to nějak pořeším.

Nezapomněli jste na milé překvapení v Monicafé??? Od dnešního dne můžete zajít s vyrobeným srdíčkem do cukrárny a tam na Vás čeká sladká zmrzlinka. V případě nepříznivého počasí v tomto týdnu by se nabídka protáhla i na příští týden.

Čj:

Slabikář strana 94.

Zkuste si básničku na procvičení správné výslovnosti:

Poupě

Pěkné poupě tobě dám,

pěkné květy tady mám.

Evě věnuju jich pět,

ať je pěknější náš svět.

Písanka strana 30.

M:

Strana 30

Prv:

strana 42 dokončit

Pondělí 1. 6. 2020

Krásné dobré pondělní ráno. Dnes máme prvního června a to je pro Vás velmi slavnostní den. Víte jaký? ;-) Ano, je to Den dětí. Takže, moje milé děti, mám tady pro Vás dárek. Dnes si uděláte jen stranu 29 v písance a nic jiného Vám dávat nebudu. Užijete si svůj slavnostní den bez učení. ;-) Máte radost???? Vše nejlepší;-) Mám Vás ráda.

 
/var/www/html/wiki/data/pages/stranky_trid/1._stupen/1.a_-_1.-5._6._2020.txt · Poslední úprava: 2020/06/05 18:08 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki