Bezpečné prázdniny

Třída 1.A

Kdybyste měli jakýkoliv problém, dotaz či potřebu, neváhejte mě kontaktovat na mail mturonova@zsdobra.cz

Archiv učiva třídy 1.A

Učivo na týden 22.-26. 6. 2020

Tak a je to tady! Dočkali jste se. :-)

Předně bych chtěla poděkovat nejen Vám, děti, ale hlavně Vám, maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tety a strejdové….. Prostě všichni ti, kteří jste nám pomáhali děti vzdělávat a plnit jejich mnohdy nelehké úkoly. Moc si Vaší práce vážím. Nastávající vysvědčení je vlastně pro Vás pro všechny společně. Jste neskutečně šikovní.

Přeji Vám krásné dobré ráno a mám pro Vás tu nejlepší zprávu. Od dnešního dne již nebudu zadávat učivo na stránky tříd. Vy si dle vlastního uvážení a zájmu můžete postupně dodělat písanku, slabikář a prvouku. Udělejte si třeba jen to, co Vás bude bavit, co budete považovat za důležité, zajímavé, přečtěte si zasloužené pohádky ve slabikáři, prostě zahajuji prázdninový režim. Nezapomeňte jen na to, že nesmíte vyplňovat matematiku, ta zůstává do druhé třídy.

A teď k informacím ohledně vydávání vysvědčení.

Na stránkách školy máte podrobné informace. Vysvědčení se vydává v úterý 30. 6. 2020. Pro nás platí tedy čas 7.40 u hlavního vchodu (první dveře ze strany od kostela) S sebou musí mít děti vyplněné čestné prohlášení, které mi ještě před vstupem do školy odevzdají. Vysvědčení se rozdá ve třídě. Ukončení bude v 8.30 a děti budou vypuštěny zadním vchodem u školní družiny!!! Moc Vás prosím, dejte dětem nějaké větší tašky na výkresy, výtvarné pomůcky, mnohdy i tělocviky, papuče a podobné věci, které díky nečekané situaci zůstaly ve škole.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, nejasnost, neváhejte mne kontaktovat v průběhu týdne na mail, ráda Vám vše doplním, vysvětlím či pomůžu vyřešit.

Přeji Vám všem krásné a hlavně zasloužené prázdniny a ještě jednou Vám všem moc za všechno děkuji. S pozdravem Markéta Turoňová

 
/var/www/html/wiki/data/pages/stranky_trid/1._stupen/1.a.txt · Poslední úprava: 2020/06/21 21:15 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki